Ethnic Friendly Housing

Nabídka pro majitele nemovitostí, kteří nechtějí diskriminovat.

Facebooková stránka Ethnic Friendly Housing Mosty
Šance na férové bydlení realizuje nezisková organizace R-Mosty, která už od roku 1992 poskytuje profesionální pomoc lidem ohroženým sociálním vyloučením v ČR.ČTĚTE VÍCE O PROJEKTU

Vážení zájemci o Férové bydlení, pokud chcete vstoupit do projektu, čtěte prosím pozorně následující informace.
Náš tým je připraven, aby vám pomohl najít dostupné a kvalitní bydlení. Můžeme vám zaručit, že všechny byty odpovídají obvyklým hygienickým podmínkám, nachází se v lokalitách s dobrou občanskou vybaveností a cena nájmu je v místě a čase obvyklá. Nájemní smlouvu uzavíráte na 12 měsíců. Pokud budou vaše platby a vztahy se sousedy v pořádku, majitel vám smlouvu prodlouží.
Vstup do systému Férového bydlení je dobrovolný a vstoupit do něj mohou pouze ti žadatelé, kteří jsou ochotni změnit svou nepříznivou sociální situaci. To se projeví zejména aktivní spolupráci s naším komunitním pracovníkem, který bude poskytovat podporu a intenzivní sociální práci.
Férové bydlení neznamená jen „ubytování“. Je to proces, během kterého má žadatel zájem učit se základním návykům a dovednostem a posilovat své kompetence k udržení bydlení.